Wspieramy małego Mikołaja, pamiętamy o jego śp. Mamie, nauczycielce p. Annie Borys

Wspieramy małego Mikołaja, pamiętamy o jego Mamie, śp. nauczycielce p. Annie Borys

Wolontariuszka Natalia wraz z koleżankami z sokólskiego LO przyszły dziś do Starostwa z hurtową ilością przepysznych słodkości, ale nie w ramach zeszłotygodniowego tłustego czwartku, tylko żeby ofiarować je w zamian za datki na rzecz Mikołaja, synka zmarłej przed dwoma tygodniami śp. nauczycielki Anny Borys, który ze względu na swoją chorobę wymaga regularnej rehabilitacji.

Natalia: „Zorganizowałyśmy kiermasz ciast, który rozprzestrzenił się niemal po całej Sokółce, bo trwa w naszej szkole, w gimnazjum, w Urzędzie Miejskim i w Starostwie. Ciasta przygotowywały wszystkie klasy.”

Cudowna inicjatywa, oby udało się nazbierać jak najwięcej. Brawo Dziewczyny! Brawo społeczność sokólskiego LO!

A.T.

image_printDrukuj