SIÓDMY NOCNY MARATON FILMOWY

Z 2 na 3 marca 2018 r.  koło recytatorsko – teatralne po raz kolejny zorganizowało noc filmową, w której uczestniczyło 10 uczniów pod opieką p. Anity Hanczaruk i p. Agnieszki Kuklik. Swoją obecnością zaszczyciło nas także czworo absolwentów oraz, przebywająca na urlopie dla poratowania zdrowia, opiekunka koła p. Jolanta Czyżewska. Kochani, serdecznie dziękujemy za to, że chcieliście z nami spędzić ten czas. Fantastycznie było móc się znowu wspólnie bawić i śmiać J.

Spotkanie odbyło się zgodnie z wcześniej ustalonym porządkiem, a mianowicie:

18:00 – Przybycie wszystkich uczestników do szkoły

18.15 – Próba generalna przed występem z okazji Dnia Kobiet w ZSR w Sokółce

21.00 – Projekcja filmu Wyklęty w reż. Konrada Łęckiego(105min.)

22.45 – Dyskusja o filmie

23.15 – Pizza

23:50 – Zajęcia sportowe na hali

2.00 – Projekcja filmu W ciemności w reż. Agnieszki Holland (145 min)

3:45 – Dyskusja o filmie

4.15 – Współczesny patriotyzm. Dzieła sztuki jako obraz miłości do ojczyzny  – dyskusja w kontekście 100. – rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

5.00 – Gry integracyjne, kalambury, wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitary

7:00-7:30 – Sprzątanie, podsumowanie spotkania i do widzenia J

Dyskusje o filmach, pogawędki na różne tematy, żarty, śpiewy przy akompaniamencie gitary, wspólna konsumpcja pizzy oraz pyszności przygotowanych przez naszych uczniów- przyszłych gastronomów (pod opieką p. Sylwii Czaban) zbudowały niepowtarzalną atmosferę pełną empatii, radości, wzajemnego szacunku i zaufania – zaiste rodzinną. Aż żal było rozstawać się i wracać do domu. Kolejne spotkanie za rok. Do zobaczenia!

ZSR w Sokółce

image_printDrukuj
Tagged , .