Podpisanie umów z wykonawcami kursu obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Podpisanie umów z wykonawcami kursu obsługi kas fiskalnych w ramach projektupn. „Kompetentni i wykwalifikowani” W dniu 06 grudnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokółce odbyło się podpisanie umów z wykonawcami kursu obsługi kas fiskalnych dla uczniów czterech szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski, prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu „Kompetentni i wykwalifikowani”.… Czytaj Dalej Podpisanie umów z wykonawcami kursu obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni i wykwalifikowani” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa III Kompetencje i Kwalifikacje,… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ruszył kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ruszył kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”   W dniu 24 października br. w ramach realizacji przez Powiat Sokólski projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” 14 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce, Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego – Hubala i Zespołu Szkół im. gen.… Czytaj Dalej Ruszył kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Podpisanie umów z wykonawcami kursu prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Podpisanie umów z wykonawcami kursu prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” W dniu 18 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokółce odbyło się podpisanie umów z wykonawcami kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów czterech szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski, prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu… Czytaj Dalej Podpisanie umów z wykonawcami kursu prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Podpisanie umów z uczniami na kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Podpisanie umów z uczniami na kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”   W dniu 11 października br. odbyło się uroczyste podpisanie umów na udział w kursie prawa jazdy kat. B z uczniami czterech szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski, prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu „Kompetentni i… Czytaj Dalej Podpisanie umów z uczniami na kurs prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni i wykwalifikowani” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa III Kompetencje i… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze uzupełniającym kandydatów na kurs specjalistyczny prawa jazdy kat. B w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Kurs Dekoratorski w ramach proj. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Agnieszka z sokólskiego „Rolnika” oraz Martyna, Małgosia, Marta i Wiktoria z Technikum Handlowego w Suchowoli rozpoczęły Kurs Dekoratorski i aranżacji wnętrz, witryn sklepów, kawiarni, restauracji i innych lokali użytkowych w ramach proj. „Kompetentni i wykwalifikowani”. O to, czego dotyczą warsztaty – zapytaliśmy prowadzącą panią Monikę, która ma własną pracownię florystyczno-dekoratorską i na co dzień zajmuje… Czytaj Dalej Kurs Dekoratorski w ramach proj. „Kompetentni i wykwalifikowani”

Kurs obsługi koparko-ładowarki w ramach proj. pn. „KOMPETENTNI I WYKWALIFIKOWANI”

10 sierpnia w ramach realizacji przez Powiat Sokólski projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” zakończył się specjalistyczny kurs obsługi koparko-ładowarki. W kursie wzięło udział 25 uczniów szkół i placówek systemu oświaty, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski prowadzących kształcenie zawodowe. Kurs prowadziła firma „Autoszkoła FAWORYT Szkolenia i Transport Krzysztof Kulesza” a jego głównym celem było… Czytaj Dalej Kurs obsługi koparko-ładowarki w ramach proj. pn. „KOMPETENTNI I WYKWALIFIKOWANI”