Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa III Kompetencje i Kwalifikacje, Działanie 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Kształcenie zawodowe… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o wydłużeniu terminu naboru na kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o wydłużeniu terminu naboru na kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski w związku z realizacją projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w… Czytaj Dalej Ogłoszenie o wydłużeniu terminu naboru na kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Dzień Edukacji Narodowej

Chociaż człowiek uczy się całe życie, trudno zaprzeczyć, że okres spędzony w szkole jest kluczowy dla rozwoju młodego człowieka. Jutro (14.10.2020) obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej które stanowi świetną okazję do wyróżnienia wspaniałych nauczycieli. Jest to również świetna okazja by nagrodzić uczniów za ich ciężką pracę. „Bez zawodu jakim jest nauczyciel nie byłoby tak naprawdę… Czytaj Dalej Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w SOSW w Sokółce

W dniu dzisiejszym w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej Starosta Sokólski Piotr Rećko uroczyście wręczył stypendia naukowe uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce w ramach realizowanego przez Powiat Sokólski projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”. „Rozpoczynamy naszą imprezę – Dzień Edukacji Narodowej. Serdecznie witam panią dyrektor Wydziału Spraw Społecznych… Czytaj Dalej Dzień Edukacji Narodowej w SOSW w Sokółce

Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania)

Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania) W roku szkolnym 2020/2021 Powiat Sokólski swoje działania w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”, rozpoczyna od wsparcia w zakresie pomocy stypendialnej, które skierowane jest na uczniów szczególnie uzdolnionych,… Czytaj Dalej Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania)

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa III Kompetencje… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”