馃巹鉂勶笍 Podzielili si臋 op艂atkiem i z艂o偶yli 艣wi膮teczne 偶yczenia馃巹鉂勶笍

– 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia to taki niezwyk艂y czas, kiedy wszyscy zapominamy o trudach, sporach i ci臋偶kich chwilach w naszym 偶yciu. Odwo艂ujemy si臋 wtedy do najpi臋kniejszych emocji chc膮c podzieli膰 si臋 z innym cz艂owiekiem jedynie tym, co w nas dobre. W naszym pi臋knym tyglu wielokulturowym chyba najmocniej i najpi臋kniej wida膰, 偶e Chrystus urodzi艂 si臋 dla wszystkich 鈥 rozpocz膮艂 spotkanie op艂atkowe Piotr Re膰ko, Starosta Sok贸lski.

W Starostwie Powiatowym odby艂o si臋 wczoraj spotkanie op艂atkowe. Na zaproszenie w艂adz Powiatu przybyli na nie duchowni z ko艣cio艂a katolickiego i prawos艂awnego, dyrektorzy i przedstawiciele jednostek podleg艂ych Powiatowi Sok贸lskiemu, dyrektorzy szk贸艂, radni, dyrektorzy i pracownicy Starostwa, s艂u偶by mundurowe.

Wydarzenie u艣wietni艂y wyst臋py dw贸ch zespo艂贸w powiatowych: Powiatowego Zespo艂u Regionalnego Jemio艂a oraz Sok贸lskich Wrzos贸w. Arty艣ci Wprowadzili zebranych w 艣wi膮teczny nastr贸j 艣piewaj膮c kol臋dy i tym samym zach臋caj膮c do wsp贸lnego wykonywania utwor贸w.

– Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ca艂emu powiatowi sok贸lskiemu, wszystkim jego mieszka艅com, spokojnych, dobrych i rodzinnych 艣wi膮t. 呕eby艣my odczuli je jako b艂ogos艂awie艅stwo Bo偶ego Narodzenia 鈥 m贸wi艂 Piotr Re膰ko, Starosta Sok贸lski.

Do 偶ycze艅 przy艂膮czy艂 si臋 uczestnicz膮cy w spotkaniu Tomasz Madras, Wicewojewoda Podlaski. W imieniu swoim i Bohdana Paszkowskiego, Wojewody Podlaskiego 偶yczy艂 dobrych, spokojnych, radosnych i ciep艂ych 艣wi膮t Bo偶ego Narodzenia.
– Powiat Sok贸lski, a szczeg贸lnie jego siedziba, jest miejscem, w kt贸re wraca si臋 z wielk膮 przyjemno艣ci膮. Mo偶na tu zawsze spotka膰 ludzi 偶yczliwych, ludzi pe艂nych dobrej pasji. I 偶ycz臋 wszystkim, aby tej pasji i energii nie zabrak艂o tak偶e w zbli偶aj膮cym si臋 roku 鈥 doda艂 Wicewojewoda Podlaski.

Po wsp贸lnej modlitwie poprowadzonej przez ks. Bogus艂awa Urbana, dziekana sok贸lskiego, zebrani podzielili si臋 op艂atkiem i skosztowali potraw wigilijnych.

Sylwia Matuk
Fot. Krzysztof Jacewicz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *