Celebrowali ostatnie dni przed najważniejszym egzaminem w życiu

– Przed nami niesamowity wieczór. Wieczór o którym będziecie pamiętać do końca życia. Dziś wy jesteście najważniejsi. Nam przypadł zaszczyt współtworzenia tej niezapomnianej chwili – powitała gości Anetta Zubrzycka, dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce.

Właśnie na sali bankietowej Metal-Fach, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce bawią się na swojej studniówce.

– Ta impreza odhaczy się w historii waszego życia, jako jedna z najpiękniejszych chwil. Będziecie o niej pamiętać i wracać do niej już zawsze. Życzę wam abyście w przeciągu tych stu dni obrali kierunek, ścieżkę waszej dalszej kariery życiowej. A dziś celebrujcie ostatnie chwile przed najważniejszym egzaminem w życiu – życzył Piotr Rećko, Starosta Sokólski.

W imieniu rodziców Katarzyna Lubowska życzyła wszystkim wspaniałej, niezapomnianej i szampańskiej zabawy do białego rana.

– Trudno uwierzyć, że za chwilę skończycie Liceum, ale dziś o tym nie myślcie. Niech ta noc będzie, jak śpiewała Kora, do innych niepodobna – dodała.

W zabawie studniówkowej bierze udział 85 uczniów, a do egzaminu maturalnego przystąpi 113 młodych ludzi. Po balu zacznie się wielkie odliczanie do matury. Studniówka jest zwieńczeniem całej edukacji w szkole średniej.

Młodzież podziękowała rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za wkład włożony w wychowanie i kształtowanie ich charakterów.

– Dziękujemy wszystkim za to, że byli przy nas, towarzyszyli nam w tej drodze wspierając nas przy odkrywaniu siebie – mówili.

Zgodnie z tradycją uczniowie sokólskiego ogólniaka zatańczyli poloneza przygotowanego przez Annę Kędyś-Arent, instruktorkę z Zespołu Powiatowego Studio Poezja. Szykowali się do pokazu  już od września. Po jego zakończeniu rozpoczęła się zabawa.

W wydarzeniu wzięli udział: Piotr Rećko, Starosta Sokólski z małżonką, Anna Marta Aniśkiewicz, Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Sokółce, prezydium Rady Rodziców w osobach Daniela Supronika, Dyrektora Wydziału Finansowego w Starostwie Powiatowym w Sokółce, przewodniczącego Rady, Tomasza Tolko, Dyrektora Wydziału Organizacyjnego w Starostwie Powiatowym w Sokółce, wiceprzewodniczącego Rady i Katarzyny Tolko, kierownika ZUS w Sokółce, pełniącej funkcję Skarbnika w Radzie Rodziców, kadra nauczycielska i rodzice tegorocznych maturzystów.

Sylwia Matuk

Fot. Jarosław Stasiulewicz

#PowiatSokólski #LiceumOgólnokształcącewSokółce #Studniówka2023 #Metal-Fach

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top