Nominowano nowego wiceszefa naszej Policji

Mundur policjanta nosi z dumą, a służba jest jego wielką pasją. Teraz zostanie Zastępcą Komendanta

– Bardzo się cieszę, że sokólska Policja stale się rozwija, a jej szeregi zasilają wyjątkowi ludzie. Nadkomisarz Łukasz Gańko to człowiek idealny na obejmowane stanowisko: doświadczony, kompetentny i profesjonalny – chwalił mundurowego Piotr Rećko, Starosta Sokólski.

Nadkomisarz Gańko, funkcjonariusz z łomżyńskiej KPP, odebrał właśnie nominację na stanowisko p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

– Ta funkcja to zaszczyt, ale jednocześnie wielkie wyzwanie. Czuję się wyróżniony tym, że taki urząd obejmuję i że będę mógł sprostać nowym zadaniom – powiedział.

Gańko pracuje w strukturach Policji już od 24 lat. W tym okresie służył w Zambrowie i w Łomży. Jak sam przyznał, ten czas obfitował w wiele emocji, był swego rodzaju wyjątkową przygodą, dzięki której służba stała się jego prawdziwym zamiłowaniem.

– Mundur policyjny noszę dziś z nieukrywaną dumą – zaznaczył.

Jeszcze jako dziecko był nim oczarowany i marzył o tym, żeby zostać funkcjonariuszem. Najpierw dołączył więc do harcerstwa, potem do grupy surwiwalowej. A później podjął decyzję o związaniu się na stałe właśnie z Policją.

– Polecam ten zawód wszystkim młodym chłopcom, którzy stoją przed decyzją dotyczącą wyboru drogi zawodowej. Każdy z nich stanie się mężczyzną dzięki wstąpieniu w nasze struktury – zapewnił.

Podczas spotkania nadkom. Łukasza Gańko, p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce, z Piotrem Rećko, Starostą Sokólskim, obecni byli: Mariusz Gromko – Senator RP, Jerzy Białomyzy – Wicestarosta i mł. insp. Sławomir Kołakowski – Komendant Powiatowy Policji w Sokółce.

Kamila Białomyzy

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top