Na chwilę oderwały się od codzienności, by wspólnie celebrować święto

Ten dzień dla wszystkich kobiet był wyjątkowy. Dla nas też. Bo nie codziennie spotykamy się na wspólnym uroczystym śniadaniu.

– Drogie Panie, życzę, żebyście się nie zmieniały, były sobą i realizowały się w pracy. I żebyście czuły satysfakcję tak zawodową, jak i rodzinną. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze – zwrócił się do pań Piotr Rećko, Starosta Sokólski.

Wczoraj na całym świecie obchodzony był Dzień Kobiet. Miłych gestów ze strony panów nie zabrakło również w naszym urzędzie. Bo właśnie tego dnia Piotr Rećko zaprosił wszystkie kobiety pracujące w Starostwie na wspólne śniadanie. Było i uroczyście, i serdecznie, i smacznie.

– Chcę, żebyście wiedziały, że zawsze możecie na nas, mężczyzn, liczyć. Każda z Was jest dla nas bardzo ważna – kontynuował.

Po tych miłych słowach panowie zaśpiewali swoim koleżankom z pracy gromkie „Sto lat”. Akompaniował im na fortepianie Zbigniew Dębko, Dyrektor Wydziału Promocji.

A potem rozpoczęła się bardzo smaczna i równie słodka jak do tej pory część uroczystości. Czyli wspólne śniadanie, które przygotował Zakład Aktywności Zawodowej w Suchowoli.

W trakcie spotkania panie na chwilę oderwały się od obowiązków. A i panowie stanęli na wysokości zadania, bo zadbali, by przy posiłku ich koleżankom niczego nie zabrakło. Również Starosta znalazł czas na to, by choć przez moment ciepło porozmawiać z każdą z pań.

– Atmosfera jest wspaniała – zapewniały przedstawicielki tej piękniejszej płci.

Kamila Białomyzy

Fot. Jarosław Stasiulewicz

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top