Szpital w Sokółce i przychodnia w Krynkach zostaną wyposażone w OZE.

Związek Powiatowo-Gminny Dolina Krynki ogłosił przetarg na realizację zadania pn. ”Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej”.

Zamówienie podzielone jest na cztery części:

Część 1: Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby SP ZPOZ w Sokółce.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zasilania w ciepło budynku SPZOZ zlokalizowanego w miejscowości Sokółka, poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii za pomocą gruntowych pomp ciepła współpracujących z dolnym źródłem w postaci odwiertów pionowych, zgodnie z dokumentacją projektową.
Cześć 2: Remont i termomodernizacja przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach.

Przedmiotem zamówienia jest remont i termomodernizacja budynku gospodarczego i budynku kotłowni oraz inwentaryzacja i opis przeprowadzenia prac renowacyjnych elewacji budynku przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach, budynków zlokalizowanych w Krynkach przy ul. Grodzieńskiej 44, zgodnie z dokumentacją projektową.

Część 3: Dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pompy ciepła na potrzeby istniejącej instalacji ogrzewania w Budynku Przychodni Lekarzy Rodzinnych w Krynkach przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii za pomocą gruntowych pomp ciepła współpracujących z dolnym źródłem w postaci odwiertów pionowych, zgodnie z dokumentacją projektową.

Część 4: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach.

Przedmiotem zamówienia jest mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 16,5 kWp na potrzeby przychodni lekarzy rodzinnych w Krynkach.

Oferty można składać na Platformie e-Zamowienia w terminie do dnia 22 października 2024 r. do godz. 10:00. Termin realizacja zadania wynosi  13 miesięcy od daty podpisania umowy.

Krzysztof Promiński