Wywalczyli Puchar Starosty Sokólskiego

Cztery drużyny spotkały się dziś na Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Sokólskiego w Futsalu Chłopców. Emocji nie brakowało. Po bardzo wyrównanej rywalizacji mistrzem Powiatu została drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce.

– Bardzo się cieszę, że młodzież chciała wziąć udział w tych zawodach. Frekwencja dopisała. Od najmłodszych lat należy rywalizować w sporcie i szukać takiej aktywności fizycznej, którą się pokocha – radość ze spotkania sportowego wyraził Tomasz Potapczyk, nauczyciel i trener drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce.

Dzisiejsze zawody odbyły się po raz pierwszy po pandemii, choć wcześniej przez lata przeprowadzane były cyklicznie. Zorganizował je Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce. W planach jest powrót do rokrocznych spotkań.

– Wszystkie turnieje sportowe, dzięki którym zwiększa się aktywność fizyczna młodzieży, są istotne. W czasie pandemii uczniowie dużo czasu spędzali przed komputerem w czasie nauki zdalnej. Teraz jest czas na szlifowanie formy i wzmacnianie tężyzny fizycznej. Poza tym dzisiejsze wydarzenie to doskonała okazja do integracji szkół Powiatu Sokólskiego – powiedział Dariusz Żołądkowski, dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce.

Podziękował też Zarządowi Powiatu Sokólskiego za pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz za ufundowanie nagród.

Kamila Białomyzy

fot. Krzysztof Jacewicz

___________________

I miejsce – Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce

II miejsce – Zespół Szkół w Sokółce

III miejsce – Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

IV miejsce – Zespół Szkół Zawodowych z Janowa

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top