馃帗馃帗 SI臉GA膯 WY呕EJ MIERZY膯 DALEJ 馃帗馃帗

SI臉GA膯 WY呕EJ MIERZY膯 DALEJ

W pi膮tek zako艅czy艂 si臋 rok szkolny 2021/2022 dla tegorocznych maturzyst贸w. Uroczysto艣ci obchodzono we wszystkich szko艂ach, r贸wnie偶 wszystkie klasy Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego im. Miko艂aja Kopernika w Sok贸艂ce.

– Wierz臋, 偶e czas sp臋dzony w szkole dostarczy艂 Wam wielu niezapomnianych chwil. Zako艅czenie roku szkolnego to doskona艂a okazja, by podzi臋kowa膰 Wam za ca艂oroczny trud i codzienne wysi艂ki podejmowane w realizacji obowi膮zku nauki. Po raz kolejny potwierdzili艣cie sw贸j wysoki poziom zdolno艣ci, pracowito艣ci licznymi osi膮gni臋ciami na arenie mi臋dzynarodowej i og贸lnopolskiej. Wasze sukcesy przynosz膮 zaszczyt i dum臋 dla powiatu sok贸lskiego. Niech wasza wiedza i profesjonalizm b臋d膮 fundamentem w kszta艂towaniu waszej przysz艂o艣ci. 呕ycz臋 wspania艂ych oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji- pisa艂 w li艣cie do maturzyst贸w Piotr Re膰ko. List ten w trakcie uroczysto艣ci zosta艂 odczytany przez Ann臋 Mart臋 Ani艣kiewicz, Dyrektor Wydzia艂u Spraw Spo艂ecznych

Przedstawicielka Starostwa Powiatowego wr臋czy艂a te偶 listy gratulacyjne dla absolwent贸w z trzema najwy偶szymi 艣redniami, byli to Natalia Tochwin, Jakub Fi艂onowicz i Ewelina Sapie偶y艅ska

Anetta Zubrzycka, dyrektor plac贸wki, przypomina艂a, ze tegorocznym abiturientom niemal dwa lata nauki odebra艂a.
– Odebra艂a wam te偶 relacje kole偶e艅skie, budowanie przyja藕ni stosunk贸w szkolnych. Jednak ten stracony czas po trosze uda艂o nam si臋 uratowa膰, nadrobi膰 w mijaj膮cym roku szkolnym. Z sukcesami brali艣cie udzia艂 w licznych olimpiadach, konkursach sportowych zawodach. Dzi臋kuj臋 za wasz wk艂ad w rozw贸j naszej szko艂y, zaanga偶owanie na rzecz 艣rodowiska lokalnego i 艣rodowiska szkolnego. B膮d藕cie dobrymi ambasadorami naszego liceum i rozs艂awiajcie jego imi臋- m贸wi艂a Zubrzycka.

W imieniu Rady Rodzic贸w nauczycielom i dyrekcji dzi臋kowa艂 Daniel Supronik. Uczniom za艣 偶yczy艂 osi膮gni臋cia takich wynik贸w egzamin贸w maturalnych, kt贸re pozwol膮 wst膮pi膰 im na uczelnie, kt贸re p贸藕niej pozwol膮 realizowa膰 si臋 z 偶yciu zawodowym.

opr. zdj. Agnieszka Sarosiek

Zosta艅 naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sok贸艂ce
ul. Marsz. J. Pi艂sudskiego 8,
16-100 Sok贸艂katel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urz臋d贸w

poniedzia艂ek 鈥 pi膮tek: 7:30 鈥 15:30

Klient贸w zg艂aszaj膮cych si臋 w sprawach skarg i wniosk贸w do Starostwa Powiatowego w Sok贸艂ce z siedzib膮 przy ul. Pi艂sudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sok贸lski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedzia艂ki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 鈥 17.00*

Dyrektorzy Wydzia艂贸w Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urz臋du w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedzia艂ki w godz. 15.30 鈥 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzie艅 przypada na dzie艅 ustawowo wolny od pracy, klienci s膮 przyjmowani w nast臋pnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani s膮 w sprawach skarg i wniosk贸w po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedzia艂ki w godz. 15.30 鈥 17.00, po wcze艣niejszym telefonicznym um贸wieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top