馃拑馃徎馃巿馃暫馃徎Cztery lata min臋艂y jak jeden dzie艅

– Teraz zdajemy sobie spraw臋 z przemijaj膮cego czasu i widzimy jak szybko z przys艂owiowych kot贸w stali艣my si臋 maturzystami – przemawiali uczniowie ostatnich klas Zesp贸艂 Szk贸艂 w Suchowoli rozpoczynaj膮c wyj膮tkow膮, bo studni贸wkow膮 uroczysto艣膰.

Podkre艣lili, 偶e t臋 drog臋 uda艂o im si臋 przeby膰 dzi臋ki dyrektor szko艂y, pedagogom, wychowawcom, Radzie Rodzic贸w oraz kolegom i kole偶ankom.

Bal oficjalnie otworzy艂a Ma艂gorzata Karczewska, Dyrektor ZS w Suchowoli.

– Ta studni贸wka jest wyj膮tkowa, wr臋cz historyczna dla naszej szko艂y. Ot贸偶 na jednym parkiecie bawi si臋 ostatni rocznik czteroletniego technikum i pierwszy rocznik czteroletniego liceum. Co z tego wyniknie? Zobaczymy 馃槉 – m贸wi艂a pani Dyrektor.

Zaznaczy艂a, 偶e niezale偶nie od tego, jest to historyczna chwila w osobistym 偶yciu ka偶dego uczestnika balu studni贸wkowego. Noc wyj膮tkowa i do innych niepodobna.

– Bawmy si臋 tak, 偶eby ta cudowna noc pozosta艂a w naszej pami臋ci i 偶eby艣my mogli z sentymentem wspomina膰 j膮 po d艂ugich latach – doda艂a.

Dyrektor Ma艂gorzata Karczewska podzi臋kowa艂a za to, 偶e razem z gronem pedagogicznym jest cz臋艣ci膮 tej podnios艂ej chwili. Przekaza艂a tak偶e 偶yczenia szampa艅skiej zabawy od Piotra Re膰ko, Starosty Sok贸lskiego.

Ten ostatni ju偶, w naszym powiecie, tegoroczny bal studni贸wkowy, odby艂 si臋 w pi臋knych wn臋trzach Pensjonatu Poniatowski w Suchowoli. 艁膮cznie na sali bawi艂o si臋 oko艂o 100 os贸b.

Pr贸by do poloneza nadzorowane przez Juli臋 Rafa艂owsk膮, wieloletni膮 tancerk臋 Powiatowej Orkiesty D臋tej Zespo艂u Szk贸艂 w Suchowoli zacz臋艂y si臋 ju偶 w pa藕dzierniku. W wiecz贸r studni贸wkowy uczniowie wykonali go perfekcyjnie wywo艂uj膮c wzruszenie i podziw w艣r贸d obserwator贸w.

My r贸wnie偶 偶yczymy wspania艂ej, radosnej zabawy do bia艂ego rana!

Patrycja A. Zalewska

Fot. Jaros艂aw Stasiulewicz