– Drodzy uczniowie, za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim! A szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce

– Piotr Rećko, Starosta Sokólski w liście skierował te słowa do młodzieży kończącej rok szkolny. List przeczytany został przez Urszulę Januszkiewicz, zastępcę dyrektora Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Sokółce, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce Nagrody Starosty Sokólskiego zostały wręczone trzem uczniom z najwyższą średnią w szkole. Otrzymali je: Marcin Lenkiewicz, klasa III Tip, Kamila Rećko, klasa III Tlg, Natalia Makuła, klasa III Tfp.

– Gratuluję wszystkim uczniom otrzymującym promocję do następnej klasy. A tym, których promocja rozstrzygnie się w sierpniu, życzę sukcesów na egzaminach poprawkowych – mówił Lech Czarnowicz, dyrektor ZSZ w Sokółce.

Kończącym naukę w szkole uczniom klasy III WZ Szkoły Branżowej III stopnia, gratulował ukończenia szkoły i życzył sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Nagrodzono również klasy uczestniczące w rozgrywkach piłki nożnej i koszykówki, które zajęły trzy pierwsze miejsca. Natomiast uczniowie, którzy brali udział w stażach w Portugalii otrzymali certyfikaty uczestnictwa w tegorocznym projekcie czterotygodniowych staży zagranicznych.Dyrektor zaznaczył, że każdy uczeń jest niepowtarzalnym i wartościowym młodym człowiekiem, o nieograniczonych możliwościach. Życzył, aby to przesłanie towarzyszyło wszystkim uczniom każdego dnia, dało siłę i pozwoliło uwierzyć siebie.Czarnowicz zwrócił się także do rodziców, dziękując za współpracę oraz wszelkie działania wspierające szkołę. Docenił wspólne budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym.

– Życzę wszystkim spokojnego i udanego wypoczynku. Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy. Wracajcie uśmiechnięci i życzliwi – kończył wystąpienie dyrektor.

Opr. Elżbieta Rapiej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Przewiń do góry