Lato, lato, lato czeka…

iW Klubie Senior + odbyła się impreza „Lato, lato, lato czeka…”, której pomysłodawcą była Powiateka oraz Elka Rapelka. Organizatorami imprezy był Powiat Sokólski, Powiateka, Powiatowy Dom Kultury oraz Klub Senior +.

Imprezę rozpoczął brawurowo zagrany spektakl na podstawie tekstu Jana Brzechwy „Na straganie” przygotowany i wyreżyserowany przez Ewę Dębko. W rolach gadających warzyw i witaminek wystąpili seniorzy z Klubu Senior +. W ramach zajęć wykonali oni do przedstawienia własne, pomysłowe kostiumy oraz przygotowali poczęstunek i słodkości. Seniorzy wykonali także znane przeboje dziecięce w opracowaniu Krzysztofa Zalewskiego m.in. „Witajcie w naszej bajce” oraz „Witaminki”. Występ seniorów porwał młodą publiczność, która spontanicznie zaczęła wspólnie z nimi śpiewać .

Dzieci z entuzjazmem wzięły udział w tych atrakcjach scenicznych. Powiateka bookcrossing Powiatu Sokólskiego przygotowała książkowe atrakcje – prezenty: bajki, baśnie, opowiadania. Cieszyły się one wielkim zainteresowaniem. Masa książek trafiła w ręce dzieci i ich rodziców bezpłatnie. Jednak nie był to koniec atrakcji.

Tęczowe animacje porwały do zabawy nie tylko dzieci ale również Seniorów. Tańce ,, Kaczuszki” i ,, Chocolate” potwierdziły tego dnia, że wśród uczestników nie było granic wiekowych. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dzieci ochoczo pokonywały tor przeszkód, ujeżdżały balonowe koniki, latały tęczowym samolotem, zaprzyjaźniły się również z rekinem, który w kolorowym oceanie łowił rybki. Piosenka ,, Stary niedźwiedź” rozbrzmiewała na cały Klub Senior+. Śpiący niedźwiedź z małymi niedźwiadkami łapali do zabawy najmłodszych. Na deser czekała na wszystkich śnieżna wata cukrowa.

Opr. J.Z., E.R.

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top