Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w piłce nożnej.

Dziś na stadionie OSiR w Sokółce trwają zawody piłkarskie. Są to Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w piłce nożnej chłopców w kat. „Igrzyska dzieci” – czyli szkoły podstawowe z Powiatu Sokólskiego klasy 4-6.

Stanisław Marchiel- nauczyciel – trener w LO im. Mikołaja Kopernika w Sokółce komentował dzisiejsze zawody:

„Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły z czterech szkół. Na pewno pandemia spowodowała, że tych zespołów jest mniej niż oczekiwaliśmy, nie mniej jednak te cztery zespoły grając systemem każdy z każdym  wyłonią najlepszą drużynę Powiatu Sokólskiego, a dwie najlepsze drużyny będą miały prawo reprezentować nasz powiat na półfinale wojewódzkim. Być może jeżeli dobrze pójdzie w finale wojewódzkim. Zawody są organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokółce we współpracy ze Starostwem Powiatowym, Zarządem Powiatu, który ufundował na dzisiejsze zawody, dyplomy, puchary, statuetki. Starosta Sokólski Piotr Rećko objął dzisiejsze mistrzostwa swoim patronatem. Pogodę mamy świetną, nastroje dobre i mam nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić, a najlepsze zespoły będą reprezentować Powiat na rozgrywkach Wojewódzkich”.

W dzisiejszych zawodach uczestniczy szkoła podstawowa w Szudziałowie, szkoła podstawowa w Suchowoli , szkoła podstawowa z oddziałami intergracyjnymi w Janowszczyźnie oraz szkoła podstawowa z Kuźnicy.

I miejsce w Igrzyskach dzieci zajmuje SP Szudziałowo (klasy IV – VI) – Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego. Najlepszy zawodnik – Dmitrik Bartosz, najlepszy strzelec Tarasewicz Igor. Pozostali zawodnicy: Mulkiewicz Mateusz, Maliszewski Konrad, Kucharewicz Kacper, Prymaka Igor, Olchowik Łukasz, Jurowczyk Łukasz.

Wyniki meczy:
SP Szudziałowo – SP Suchowola 8 : 8
SP Szudziałowo – SP Kuźnica 12 : 0
SP Szudziałowo – SP Janowszyzna 23 : 0

mB.

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Scroll to Top