Piłkarze ze SP nr 3 w Sokółce i SP w Kuźnicy awansowali do finału grupy północnej

– Dziękuję wszystkim trenerom za przygotowanie drużyn i zawodników, którzy doskonale wiedzą, że najważniejsza jest praca zespołowa – mówił Stanisław Marchiel, pełnomocnik Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sokółce.

Prowadził Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w piłce nożnej w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej, pod honorowym patronatem Piotra Rećko, Starosty Sokólskiego. Zmagania te odbyły się w ubiegły piątek (22.04.2022 r.) na boiskach Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce. Współorganizatorem zawodów był Zarząd Powiatu Sokólskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i ZS Zawodowych w Sokółce.

Do rywalizacji przystąpiły: Szkoła Podstawowa w Szudziałowie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce oraz Szkoła Podstawowa w Kuźnicy.

Mecze były rozgrywane każdy z każdym. Pierwsi zmierzyli się zawodnicy z SP w Szudziałowie z zawodnikami SP z OI z Janowszczyzny.

– Musieliśmy gonić wynik, ale na szczęście udało się nam wyrównać i cieszymy się ze zdobytych punktów – Grzegorz Makal, nauczyciel wychowania fizycznego w SP z OI w Janowszczyźnie.

Pogoda i duch walki dopisywał młodym sportowcom, a doping w postaci ciepłej herbaty ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce dodał wszystkim zawodnikom dodatkowej energii.

Piłkarze ze SP nr 3 w Sokółce i SP w Kuźnicy wywalczyli awans do finału grupy północnej, który odbędzie się w najbliższy wtorek.

Klasyfikacja końcowa:

⚽️1. miejsce SP nr 3 w Sokółce

⚽️2. miejsce SP w Kuźnicy

⚽️3. miejsce SP w Szudziałowie

⚽️4. miejsce SP z OI w Janowszczyźnie

Za trzy pierwsze miejsca uczestnicy otrzymali medale i puchary. Uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami w kategorii : najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz oraz najbardziej wartościowy zawodnik.

opr. Agnieszka Backiel, zdj. Agnieszka Sarosiek⚽️

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zostań naszym subskrybentem

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8,
16-100 Sokółkatel: +48 85 711 08 11
e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa:
32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędów

poniedziałek – piątek: 7:30 – 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz:
w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*

Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy:
w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.

Przewiń do góry