Przekazanie strojów motocyklowych w KPP w Sokółce

Każdy, kto wsiadł chociaż raz na motor wie, jak a tego typu maszynie ważne jest odpowiedni strój który zapewni odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi…. I nie tylko. Odpowiadając na potrzeby funkcjonariuszy, Powiat Sokólski reprezentowany przez Starostę Sokólskiego Piotra Recko oraz Wicestarostę Jerzego Białomyzego przekazał dzisiaj  stroje motocyklowe Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce.

Stroje z rąk Wicestarosty Jerzego Białomyzego i Radnego Jarosława Sulika odebrał Komendant Powiatowy Policji w Sokółce podinsp. Sławomir Kołakowski oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podkomisarz Robert Kozłowski.

„Nasza policja jest bardzo skuteczna. Chcemy, by nasi policjanci dalej pilnowali tak dobrze naszego bezpieczeństwa. Cieszymy się, że możemy przekazać sprzęt, który jeszcze bardziej ulepszy ich służbę” – mówił Wicestarosta Jerzy Białomyzy.

Na dwa komplety strojów składają się: kurtki Nakaro Pro, spodnie Modeka Chekker, rękawice Mercury IV Black, buty Forma Nero oraz kaski SHOEI Neotec. Przekazany sprzęt z pewnością ułatwi i usprawni służbę policjantów.

Tekst: PB Wydział Promocji

Zdjęcia: KPP w Sokółce