Zabawa choinkowa w SOSW馃巹

鉁 Jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarze艅 dla dzieci i m艂odzie偶y jest choinka szkolna, kt贸ra wpisa艂a si臋 na sta艂e w kalendarz imprez organizowanych w SOSW w Sok贸艂ce. W tym roku zabawa odby艂a si臋 w czwartek, 20 stycznia. 鉁

– Dzisiaj w naszym o艣rodku odby艂a si臋 zabawa choinkowa. Tradycyjnie nie odby艂a by si臋 bez udzia艂u Miko艂aja, to takie spotkanie najbardziej ciesz膮ce nasze dzieci. Paczki na t臋 uroczysto艣膰 przygotowa艂 nasz komitet rodzicielski, zabawy prowadzi艂a pani Ela Rapiej we wsp贸艂pracy z wychowawcami o艣rodka. Po zabawach zaplanowali艣my kr贸tkie spotkania w klasach, pocz臋stunek kt贸ry przygotowali rodzice i zabaw臋 przy muzyce dyskotekowej – m贸wi艂a El偶bieta Szymko Dyrektor Specjalnego O艣rodka Wychowawczego w Sok贸艂ce.

Impreza przeplatana by艂a konkursami i zabawami, przy d藕wi臋kach dobrze znanych utwor贸w dyskotekowych uczniowie ta艅czyli i bawili si臋 p贸ki starczy艂o im si艂. 馃コ馃挭馃徑

Wydarzenie zosta艂o zorganizowane przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Sok贸艂ce.

Opr. Agnieszka Sarosiek
Zdj. Agnieszka Sarosiek