Zaproszenie do składania ofert cenowych

Szanowni Państwo,

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przeprowadzenie kursów: kurs prawa jazdy kategorii B, kurs/szkolenie w zakresie pomocy kuchennej, kurs komputerowy, kurs florystyczny, kurs fotograficzny, kurs operatora wózka widłowego, kurs operatora koparko – ładowarki, kurs pracownik biurowy z elementami kadr i płac, kurs ochrony własności i mienia, kurs kadry i płace komputerowe z MS Excel, kurs projektowania stron www dla uczestników projektu „Powiat Sokólski wspiera aktywną integrację”
Szczegółowe informacje dotyczące zakresu realizacji usługi znajdują się w załącznikach.W załączeniu również formularz ofertowy służący do złożenia Państwa oferty na usługi.
Informuję ponadto, że wykonawca ww. usługi przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, zobowiązany będzie do złożenia oświadczenia o braku powiązań z Zamawiającym . Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem
i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:

1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
  2. posiadaniu co najmniej 10 % udziałów lub akcji,
  3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
  4. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.

Oferty można składać do dnia 27.06.2022 r. do godz. 15.30
W przypadku pytań bądź wątpliwości, prosimy o kontakt pod nr telefonu 85 711 08 62
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce16 – 100 Sokółka, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 8
tel./fax +48 85 711 08 73