BONY NA SZKOLENIA

Promocja produktu lokalnego szansą rozwoju społeczności Powiatu Sokólskiego

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie Powiatu Sokólskiego

AKTUALNOŚCI

 • Panu Czesławowi Poskrobko, wyrazy współczucia i najszczersze słowa otuchy w trudnych chwilach po śmierci Taty

  Panu Czesławowi Poskrobko, wyrazy współczucia i najszczersze słowa otuchy w trudnych chwilach po śmierci Taty

  Panu Czesławowi Poskrobko, wyrazy współczucia i najszczersze słowa otuchy w trudnych chwilach po śmierci Taty, składają: Starosta Sokólski Piotr Rećko wraz z Zarządem Powiatu Sokólskiego, Radnymi Powiatu i pracownikami Starostwa Powiatowego w Sokółce.Czytaj dalej »
 • Otwarcie wyremontowanego Posterunku Policji w Suchowoli

  Otwarcie wyremontowanego Posterunku Policji w Suchowoli

  Po około rocznej przerwie mieszkańcy Suchowoli mogą znów cieszyć się nowo otwartym i wyremontowanym Posterunkiem Policji w Suchowoli. Uroczyste otwarcie i poświęcenie budynku odbyło się 9.07.2018r przy ul. 3 Maja w Suchowoli . W uroczystości udział wzięli m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz, […]Czytaj dalej »
 • Jubileusz Kapłaństwa księdza Wacława Lewkowicza

  Jubileusz Kapłaństwa księdza Wacława Lewkowicza

  W Dąbrowie Białostockiej odbyła się uroczysta msza święta konclebrowana z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa księdza Wacława Lewkowicza. Przewodniczył jej sam jubilat, homilię zaś wygłosił ks. Tomasz Sulik. Wraz z jubilatem mszę świętą sprawowali : ks. Andrzej Kramkowski, ks. prałat Jan Nieciecki, ks. Ryszard Winkiewicz, ks. kanonik Józef Kuczyński, ks. prałat Tadeusz Krahel, ks. infuat Adam […]Czytaj dalej »
 • Przysięga terytorialsów. 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ma nowych żołnierzy

  Przysięga terytorialsów. 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ma nowych żołnierzy

  Niedziela 8go lipca to ważny dzień w życiu podlaskich Terytorialsów. Dziś właśnie ponad 120 nowych żołnierzy złożyło przysięgę i zasiliło szeregi 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. gen. bryg. Władysława Liniarskiego ps. „Mścisław”. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce. Po nabożeństwie żołnierze oraz […]Czytaj dalej »
 • Spotkanie z Kołami Łowieckimi na temat ASF

  Spotkanie z Kołami Łowieckimi na temat ASF

  W związku z przeprowadzonym dnia 20 czerwca 2018r. Posiedzeniem Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Sokółce z wniosku Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sokółce informującego o stwierdzeniu wystąpienia afrykańskiego pomoru świń ASF u świń w jednym z gospodarstw rolnych zlokalizowanym na terenie gminy Dąbrowa Białostocka, dnia 28 czerwca 2018r. Starosta Sokólski Piotr Rećko, spotkał się z przedstawicielami […]Czytaj dalej »
 • Hipoterapia i rekreacja z koniem na półkoloniach

  Hipoterapia i rekreacja z koniem na półkoloniach

  W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. J. Korczaka w Sokółce trwają półkolonie letnie, których organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami”. Uczestniczy w nich grupa 21 podopiecznych stowarzyszenia. W ramach wakacyjnego wypoczynku dzieci miały możliwość uczestnictwa w dwóch rekreacyjno-rehabilitacyjnych wyjazdach do Gospodarstwa Agroturystycznego – Stadniny Koni w Kraśnianach w dn. 27.06.2018r. i […]Czytaj dalej »
 • Dobry start

  Realizacja programu „ Dobry start” 300 zł na dziecko Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce informuje o możliwości składania wniosków w ramach rządowego programu „ Dobry start”. Świadczenie  „Dobry start” przysługuje raz w roku w kwocie 300,00 złotych jednorazowo dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny, także dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej oraz osób uczących […]Czytaj dalej »
 • INFORMACJA STAROSTY SOKÓLSKIEGO z dnia 26 czerwca 2018 r. o operacie opisowo – kartograficznym dla całej jednostki ewidencyjnej Kuźnica

  INFORMACJA STAROSTY SOKÓLSKIEGO z dnia 26 czerwca 2018 r. o operacie opisowo – kartograficznym dla całej jednostki ewidencyjnej Kuźnica (treść informacji do pobrania w załączeniu w formacie pdf) Informacja_o_operacieCzytaj dalej »
 • Komunikat dotyczący suszy rolniczej

  Prosimy o zapoznanie się z komunikatem dotyczącym suszy rolniczej w Polsce w okresie od 21 kwietnia do 20 czerwca 2018 roku opracowanego przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Więcej szczegółów na stronie : http://iung.pulawy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2115:monitoring-suszy-rolniczej-komunikat-nr-4-Czytaj dalej »
 • UWAGA! NABÓR WNIOSKÓW NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W ZAKRESIE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA

  Zarząd Powiatu Sokólskiego z dniem 29 czerwca 2018 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na realizacje zadań publicznych Powiatu Sokólskiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia w roku 2018.  Kwota przeznaczona na realizacje zadania wynosi 27 000 zł.  Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, prowadzące działania w zakresie ochrony i promocji zdrowia […]Czytaj dalej »
 • Otwarcie drogi w Dubaśnie

  Otwarcie drogi w Dubaśnie

  W miejscowości Dubaśno, gmina Nowy Dwór, odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie drogi powiatowej 1240B. Starosta Sokólski powitał zebranych licznie samorządowców, dyrektorów wszelkich instytucji, przedstawicieli służb mundurowych, księży oraz wszystkich innych, którzy przybyli na uroczyste otwarcie przebudowanego odcinka od drogi wojewódzkiej nr 670 – Dubaśno- skrzyżowanie drogi powiatowej do miejscowości Sieruciowce- Koniuszki. Głos zabrali wójt […]Czytaj dalej »
 • Zaproszenie na spotkanie z Markiem Zagórskim Ministrem Cyfryzacji

  Zaproszenie na spotkanie z Markiem Zagórskim Ministrem Cyfryzacji

KOMUNIKATY

KOMUNIKATY RSO

Komunikaty Regionalnego Centrum Ostrzegania dla województwa podlaskiego

Pobierz aplikację RSO

TAGI

CYFROWY URZĄD

Geoportal Powiatu sokólskiego

Linki

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8 16-100 Sokółka tel: +48 85 711 08 11

e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa: 32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski oraz etatowi Członkowie Zarządu i Sekretarz w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*
Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

* Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.