System informacji dla pasażera

E-Budownictwo

Nieodpłatna Pomoc Prawna / 85 711 08 53 / npp@sokolka-powiat.pl

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokółce

Monitoring wizyjny

AKTUALNOŚCI

 • Młodzież z Powiatu Sokólskiego bogatsza o nowe doświadczenia zawodowe

  Młodzież z Powiatu Sokólskiego bogatsza o nowe doświadczenia zawodowe

         Dnia 16 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół Rolniczych odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. ,, Uczniowie ZSR w Sokółce mobilni w Europie” oraz uroczyste otwarcie pracowni zawodowych wyposażonych w ramach projektu pn.,, Rozwój infrastruktury edukacyjno-szkoleniowej w Powiecie Sokólskim” realizowanego przez Powiat Sokólski.       Dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce pani… Czytaj Dalej Młodzież z Powiatu Sokólskiego bogatsza o nowe doświadczenia zawodoweCzytaj dalej »
 • W piątek otwieramy wystawę artystycznych fotografii, których bohaterkami są Amazonki

  W piątek otwieramy wystawę artystycznych fotografii, których bohaterkami są Amazonki

  18 czerwca, o godz. 17.00 w sokólskim Klubie Senior+ /ul. Lelewela 1c/ otwieramy wystawę artystycznych fotografii, których bohaterkami są Amazonki. Wystawa podsumowuje etap kampanii prozdrowotnej pt. #PomacajSie, poświęconej profilaktyce nowotworu raka piersi, w którą aktywnie włączył się Powiat Sokólski. Bohaterką spotkania będzie sokółczanka Barbara Wnukowska, uczestniczka sesji zdjęciowej, która sama zmagała się z chorobą i… Czytaj Dalej W piątek otwieramy wystawę artystycznych fotografii, których bohaterkami są AmazonkiCzytaj dalej »
 • Projekt „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” w ZS w Suchowoli

  Projekt „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” w ZS w Suchowoli

  W ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” realizowanego w Powiecie Sokólskim, w naszej szkole, w okresie od kwietnia do czerwca 2021, odbywały się zajęcia dodatkowe dla uczniów: Język angielski, dwie grupy o różnym stopniu zaawansowania, po 30 godzin zajęć. Na zajęciach grupy pierwszej uczniowie przygotowywali się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Utrwalali  i poszerzali wiedzę gramatyczną i znajomość słownictwa… Czytaj Dalej Projekt „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” w ZS w SuchowoliCzytaj dalej »
 • Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach wzięło udział w warsztatach

  Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach wzięło udział w warsztatach

  KGW w Łapiczach Łapiczanki w dniu  15.06.21r robiło  tradycyjną  domową kiełbasę. Warsztaty odbyły się   Podlaskim Centrum Technologii Rolno Spożywczych,  działającym przy Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.  Celem  warsztatów jest rozpowszechnianie wśród mieszkańców obszarów wiejskich województwa podlaskiego, wiedzy na temat przetwórstwa surowców rolnych z własnych gospodarstw, na małą skalę oraz promowanie krótkich łańcuchów dostaw oraz… Czytaj Dalej Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach wzięło udział w warsztatachCzytaj dalej »
 • Ogłoszenie konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Krynkach

  Ogłoszenie konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Krynkach

  https://bip.st.sokolka.wrotapodlasia.pl/postpowania/nabordojednostekorganizacyjnych/ogloszenie-konkursu-na-stanowisko-kierownika-samodzielnego-publicznego-zakladu-pielegnacyjno-opiekunczego-w-krynkach.html DrukujCzytaj dalej »
 • 14 czerwca Światowy Dzień Krwiodawstwa

  14 czerwca Światowy Dzień Krwiodawstwa

  Święto ustanowione w 2004 r. dedykowane jest honorowym dawcom krwi – tym, którzy bezinteresownie dzielą się darem życia z potrzebującymi. Międzynarodowy Dzień Krwiodawstwa obchodzony jest 14 czerwca – w dzień urodzin dr Karla Landsteinera, który w 1901 r. odkrył grupy krwi AB oraz 0, za co w 1930 r. otrzymał nagrodę Nobla. W organizmie człowieka krew… Czytaj Dalej 14 czerwca Światowy Dzień KrwiodawstwaCzytaj dalej »
 • Pismo Ministra Klimatu i Środowiska

  Pismo Ministra Klimatu i Środowiska

  Uprzejmie informuję, że na podstawie art.13a ust. 1 pkt 2 ustawy o lasach (t.j. Dz. U. z 2020r. poz. 1463 z późn. zm.) w lasach wszystkich form własności (w tym także prywatnych)rozpoczęło się w 2020 roku wykonanie opracowania p.n. Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2020 – 2024. W związku z czym, pracownicy przedsiębiorstwa państwowego – Biura Urządzenia… Czytaj Dalej Pismo Ministra Klimatu i ŚrodowiskaCzytaj dalej »
 • Podlaski Dzień Pola – Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sokólskich

  Podlaski Dzień Pola – Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sokólskich

  Na terenach Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 13.06.2021r. odbył się Podlaski Dzień Pola połączony z Ogólnopolskim Młodzieżowym Czempionatem Koni Sokólskich. Podczas wydarzenia Powiat Sokólski reprezentowała Bożena Jolanta Jelska-Jaroś Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego. Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sokólskich- wystawa specjalistyczna to największa ogólnopolska impreza tego typu na terenie naszego województwa. Hodowcy z całego… Czytaj Dalej Podlaski Dzień Pola – Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni SokólskichCzytaj dalej »
 • Historyczny Odpust w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce

  Historyczny Odpust w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce

  Dzisiaj jest wielki dzień w historii parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce. Podczas uroczystej mszy św. ku czci św. Antoniego, w dniu Odpustu w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce, po niemal 200 latach istnienia kościoła i 400 latach istnienia parafii, byliśmy świadkami intronizacja relikwii św. Antoniego sprowadzonych z Padwy. Dzisiaj relikwie Wielkiego Świętego zostały… Czytaj Dalej Historyczny Odpust w Kościele św. Antoniego Padewskiego w SokółceCzytaj dalej »
 • Historyczne wydarzenie w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce

  Historyczne wydarzenie w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce

  W dniu 13 czerwca, w kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce odbędzie się odpust parafialny, w tym roku wyjątkowo uroczysty, ponieważ w tym dniu będzie miała miejsce także intronizacja relikwii św. Antoniego sprowadzonych z Padwy. Jest to więc moment historyczny w dziejach parafii ponieważ od prawie 200 lat istnienia kościoła i 400 lat istnienia parafii… Czytaj Dalej Historyczne wydarzenie w Kościele św. Antoniego Padewskiego w SokółceCzytaj dalej »
 • Święto Patrona Ośrodka 2021

  Święto Patrona Ośrodka 2021

  Obchody Dnia Patrona Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sokółce – Janusza Korczaka odbyły się 9 czerwca 2021 roku. Organizatorami byli wychowawcy internatu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce. Święto rozpoczęło się od uroczystego apelu, podczas którego wprowadzono sztandar ośrodka. Wszystkich zebranych przywitała Pani Elżbieta Szomko – Dyrektor Specjalnego Ośrodka… Czytaj Dalej Święto Patrona Ośrodka 2021Czytaj dalej »
 • Rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego ph. „Janusz Korczak przyjacielem dzieci”

  Rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego ph. „Janusz Korczak przyjacielem dzieci”

  W kwietniu 2021r został ogłoszony konkurs ph. „Janusz Korczak przyjacielem dzieci”. Organizatorami konkursu były Panie: Marta Kulmaczewska i Małgorzata Hołownia –Iwanow. Celem konkursu było: kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów i wychowanków, rozwijanie zdolności plastycznych, popularyzowanie wiedzy dotyczącej życia, twórczości i działalności pedagogicznej Janusza Korczaka. Wszystkie powyższe cele zostały zrealizowane o czym świadczy różnorodność zaprezentowanych prac wykonanych… Czytaj Dalej Rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego ph. „Janusz Korczak przyjacielem dzieci”Czytaj dalej »

TAGI

SESJE RADY POWIATU

KOMUNIKATY

Pobierz aplikację RSO

INFORMATORY

CYFROWY URZĄD

Linki

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8 16-100 Sokółka tel: +48 85 711 08 11

e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa: 32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski, Wicestarosta oraz Sekretarz w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*
Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

* Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.